Informacje
- 22 stycznia 2026
- wyświetleń: 2541
[FOTO] Kobieta straciła panowanie nad Fiatem Seicento i uderzyła w słup
22 stycznia około godziny 6.15 na ulicy Partyzantów w Bielsku-Białej, na wysokości Apeny, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego.
Jak wynika z informacji przekazanych przez bielską policję, 53-letnia kierująca Fiatem Seicento podczas skręcania w ulicę Karpacką nie opanowała pojazdu. Samochód zjechał z toru jazdy i uderzył w latarnię uliczną. W aucie znajdował się również pasażer.
Oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, podkom. Sławomir Kocur, poinformował, że kierująca była trzeźwa. Przyczyną zdarzenia była utrata kontroli nad pojazdem w trakcie manewru skrętu. Zarówno kierującej, jak i pasażerowi nic się nie stało.
Na miejscu przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe, w tym policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Uszkodzona latarnia została zabezpieczona, a ruch po zakończeniu działań służb wrócił do normy.
Wypadki i kolizje
[ZDJĘCIA] Wola: trzy samochody uczestniczyły w kolizji. Dwa doszczętnie spłonęły
Rowerzysta wpadł pod ciężarówkę w Lipniku. Miał dużo szczęścia
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek przy kościele św. Barbary. Były duże utrudnienia
Gorący tematPszczyna: wypadek nastolatka na hulajnodze. Dziecko było pijane!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








