Informacje
- 14 maja 2026
- wyświetleń: 659
94-latka uszkodziła samochód na Leszczyńskiej. Rysowała auto sąsiada białą kredą
Nietypowa interwencja policji w Bielsku-Białej. 94-letnia mieszkanka miasta została zatrzymana po tym, jak uszkodziła zaparkowanego Peugeota. Jak przekazał nam podkom. Sławomir Kocur, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej kobieta rysowała po karoserii i drzwiach samochodu białą kredą.

Do zdarzenia doszło w środę, 13 maja przy ulicy Leszczyńskiej w Bielsku-Białej. Właściciel pojazdu, 23-letni mieszkaniec osiedla, zauważył przez okno swojego domu kobietę niszczącą jego samochód. Mężczyzna natychmiast zareagował i ujął seniorkę na gorącym uczynku.
Na miejsce skierowano patrol policji. Funkcjonariusze ustalili, że 94-latka uszkodziła drzwi oraz elementy karoserii Peugeota. Sprawą zajmuje się Komisariat Policji nr 1 w Bielsku-Białej, który prowadzi dalsze postępowanie.
Jak informuje podkom. Sławomir Kocur, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, czyn został zakwalifikowany jako przestępstwo uszkodzenia mienia. Na ten moment nie są znane motywy działania kobiety. Seniorka nie potrafiła racjonalnie wyjaśnić powodów swojego zachowania.
Kobieta nie została aresztowana, a za swój czyn będzie odpowiadać z wolnej stopy.
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

