Informacje
- 14 maja 2026
- wyświetleń: 1879
Groźnie wyglądająca kraksa w centrum. Zderzyły się dwa auta, uszkodzony został także trzeci pojazd
W czwartek, 14 maja, około godziny 11.00, na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Legionów w Bielsku-Białej doszło do groźnie wyglądającej kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych. Na miejscu pracowała policja, a kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Seat, jadąc ulicą Legionów, wjechała na skrzyżowanie mimo znaku STOP. W chwili zdarzenia sygnalizacja świetlna była wyłączona. Doszło do zderzenia z pojazdem nadjeżdżającym ulicą Piłsudskiego.
Siła uderzenia była na tyle duża, że uszkodzony został również trzeci samochód - Honda stojący po przeciwnej stronie skrzyżowania na ulicy Legionów. Pojazd został uderzony przez Seata, odrzuconego siłą zderzenia.
Na miejsce zadysponowano policję oraz zespół ratownictwa medycznego. Choć sytuacja wyglądała poważnie, nikt nie odniósł obrażeń. Ucierpiały jedynie pojazdy, dlatego zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową.
Policja przypomina, że w przypadku awarii sygnalizacji świetlnej kierowców obowiązują znaki pionowe i poziome. Jeśli natomiast ich brakuje, należy stosować się do ogólnych zasad ruchu drogowego oraz zachować szczególną ostrożność.

Wypadki i kolizje
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek przy kościele św. Barbary. Były duże utrudnienia
Gorący tematPszczyna: wypadek nastolatka na hulajnodze. Dziecko było pijane!
Wypadek w Piasku. Lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
Gorący temat[FOTO] Wypadek motocyklowy w Hałcnowie. Kierujący jednośladem trafił do szpitala
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







